Blog

VII. Aquatic Cewe Kupa, Érd, 2019. november 30 – december 1.

Egyesületünk veresenyzői az elmúlt hétvégén Érden, az VII. Aquatic-Cewe Kupán vettek részt, ahol nagyon szép eredményeket értek el! Szombaton az előírt gyakorlatsorokkal nyertünk 2 aranyat Kump Liana és Márky Kata, és két ezüstöt Haraszti Dóra és Vári Petra révén, de többiek is gyönyörűen helytálltak. A vegyes kombinációs kűrök versenyében Bangó Zsófia, Nedeczky Viktória, Neumann Kincső, Németh Boglárka, Szathmári Rebeka, Tóth Lilla, Vári Liza és Vári Mira 2. helyezést ért el, fél ponttal elmaradva az elsőtől. Vasárnap a mini kűrök versenyében, szólóban: Kiss Renáta 2., Jakus Blanka 4. lett. Mini duókban a 2008-2009 korosztályban 2. lett Tatai Petra – Kismarci Kíra, 3. Vági Larina és Onczay Gréta. A 2006-2007 korosztályban 3. helyezést ért el a Lak Emma- Ligeti Hanna páros. A junior kombinációs kűrök versenyét Drégely Sára, Gaszner Anna, Magyar Liza, Márialigeti Réka, Markovics Adrienn, Molnár Kitti, Pázmándi Petra, Németh Adrienn és Németh Eszter megnyerte, valamint a Németh Eszter – Németh Adrienn (tartalék: Márialigeti Réka) utánpótlás duónk is a dobogó legfelsőbb fokán végzett. Mindenki fantasztikusan versenyzett, gratulálunk, Lányok!!!

Tovább

XXVI. Szinkronúszó Magyar Kupa, Kaposvár, 2019. november 8-10.

Ma véget ért a XXVI. Szinkronúszó Magyar Kupa Kaposvárott. Egyesületünk versenyzői az alábbi szép eredményeket érték el: Gyerek szólóban Tóth Lilla élete első szólójával 23 indulóból 16 lett. Utánpótlás szólóban Németh Adrienn a 2., utánpótlás duóban Németh Eszterrel pedig szintén a 2. helyezést érte el. Vegyes kombinációs kűr versenyszámban Bangó Zsófia, Nedeczky Viki, Neumann Kincső, Németh Bogi, Szathmári Rebeka, Tóth Lilla, Vári Liza, Vári Mira 3. lett. Junior kombinációs kűrben Drégely Sára, Gaszner Anna, Magyar Liza, Márialigeti Réka, Molnár Kitti, Pázmándi Petra, Németh Adrienn, Németh Eszter 3. helyezést ért el. Minden résztvevőnek gratulálunk, és nagyon büszkék vagyunk Rájuk!!!

Tovább

Csillaghegyi Árpád Forrásfürdő, 2019. szeptember 14.

Egyesületünk versenyzői szombaton a Csillaghegyi Árpád Forrásfürdő 100 éves születésnapja alkalmából rendezett eseményen vettek részt! Az első képen: Magyar Liza, Pázmándi Petra, Molnár Kitti, Németh Eszter, Márialigeti Réka, Németh Adrienn, Gaszner Anna, Drégely Sára. A második képen: Debreczeni Dóra, Szathmári Rebeka, Vári Liza, Neumann Kincső, Tóth Lilla, Németh Boglárka, Vári Mira, Nedeczky Viktória. Büszkék vagyunk rátok, Lányok! (A képek forrása: a Csillaghegyi Árpád Forrásfürdő Facebook oldala)

Tovább

IX. Hungarian Open, Budapest, 2019 június 28-30.

A IX. Hungarian Open nemzetközi szinkronúszó versenyen egyesületünk versenyzői nagyon szépen szerepeltek, az alábbi eredményeket érték el:

Junior kombinációs kűrben a Plank Sarolta, Gaszner Anna, Sájer Petra, Molnár Kitti, Németh Eszti, Pázmándi Petra, Németh Adrienn, Magyar Liza, Márialigeti Réka alkotta csapat 8 indulóból a 2. helyen végzett, csak egy olasz csapat előzte meg őket!

Utánpótlás duóban Németh Adrienn és Németh Eszter 6. lett 24 duóból (magyarok közül 2. a válogatott után).

Utánpótlás szólóban Németh Adrienn 7. helyezést ért el a 34 induló közül (magyarok között a válogatott után 2. helyezést).

Gyerek duóban Bangó Zsófia és Tóth Lilla életük első FINA versenyén 11. helyezést értek el (a magyarok közül 6. hely).

Nagyon szépen versenyzett mindenki, büszkék vagyunk a lányokra!!!!

Tovább

Hullám Kupa, Pécs 2019. május 11-12.

Az elmúlt hétvégén rendezték Pécsett a Hullám Kupát.  Az eseményen a Római Szinkronúszó SE csapata is részt vett, és a jó hangulatú hétvégén a következő szép eredmények születtek:

Jakus Blanka kezdő kötelezőkkel és gyakorlatsorral is, Kis Renáta pedig gyakorlatsorral I. helyezést ért el. Páros gyakorlatsorral Tatai Petra és Kismarci Kíra II. helyen végzett. Utánpótlás duóban Németh Adrienn és Németh Eszter I. helyezést ért el. Utánpótlás kötelezőkkel 48 indulóból Németh Adrienn a II., míg Németh Eszter a IV. helyet szerezte meg. III. helyezést ért el vegyes kombinációs kűrben a Neumann Kincső, Debreczeni Dóra, Nedeczky Viktória, Németh Boglárka, Szathmári Rebeka, Tóth Lilla, Vári Mira alkotta csapat. Junior kombinációs kűrben szintén III. lett csapatunk, melynek tagjai: Gaszner Anna, Márialigeti Réka, Molnár Kitty, Németh Adrienn, Németh Eszter, Pázmándi Petra, Plank Sarolta, Sájer Petra, póttag: Magyar Liza. Gratulálunk Lányok az eredményhez, nagyon büszkék vagyunk rátok!

Tovább

XXVII. Utánpótlás, Felnőtt és Masters Országos Bajnokság

A Római Szinkronúszó SE versenyzői, Németh Eszter és Németh Adrienn utánpótlás duóban 1. helyezést, míg a nyílt bajnokságban a válogatott után a 2. helyezést érték el!

Neumann Kincső, Nedeczky Viktória, Németh Boglárka, Debreczeni Dóra, Szathmári Rebeka, Tóth Lilla, Vári Liza, Vári Mira és Bangó Zsófia (életük első FINA versenyén) gyerek-utánpótlás kombinációs kűr “B” katagóriában 3. helyezést értek el.